Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Saku suurhalli ees kuuli saanud mees toimetati raskes seisundis haiglasse

Täiendatud 23.40

12
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Tallinnas Saku suurhalli ees täna õhtul kuuli saanud mees toimetati raskes seisundis haiglasse, kuriteos kahtlustatav on tabatud.

Põhja prefektuuri pressiesindaja teatel helistas kella 18.37 ajal häirekeskusesse mees, kes palus kiirabi Saku suurhalli vastas olevasse parklasse, sest tal on kuulihaav. Esialgseil andmeil tulistati meest kõhtu.

Mõne minuti jooksul jõudis sündmuskohale neli politseipatrulli. Sellel ajal oli vigastatud mees sündmuskohal üksi ning meedikud andsid talle abi. Mees toimetati raskes seisundis haiglasse.

Praegu töötavad sündmuskohal uurijad ja kriminalistid. Sündmuskoht on piiratud, liiklus sündmustest häiritud ei ole.

Põhja prefektuuri operatiivjuht Kristian Jaani ütles, et politseinike esimene eesmärk on teha kindlaks, mis kannatanuga juhtus ning koguda sündmuskohalt juhtunu kohta võimalikult palju informatsiooni. «Oluline on saada teada, kas ja kes võib juhtunuga veel seotud olla. Praegu ei ole alust arvata, et juhtunuga seoses võinuks ohtu sattuda sündmuskoha läheduses liikunud inimesed.»

Juhtunu kohta on alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb raske tervisekahjustuse tekitamist. Menetlust juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Kell 22.17 edastas Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre Twitteri kaudu, et kuriteos kahtlustatav on tabatud. «Menetlustoimingud jätkuvad ja nendest täna rääkida ei saa,» lisas ta.

Tagasi üles