Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Tallinnast veeti ööpäevaga välja üle 7500 kuupmeetri lund

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Lumevedu pealinnas. | FOTO: Peeter Langovits

Tallinna kommunaalameti lepingupartneritest tänavapuhastusfirmad vedasid möödunud ööpäeval linnast ära 7555 kuupmeetrit  lund.

Väljas oli 40 puistursahka, 17 traktorit, 12 lumelaadurit ja 33 kallurautot. Käsitsitöö brigaade oli tänavatel väljas 25. Libedusetõrjeks puistati tänavatele 48, 5 tonni sõelmeid ja 9,3 tonni kloriide, teatas linnavalitsuse pressiteenistus.

Vanalinnast veeti välja 450 kuupmeetrit lund. Kesklinnas puhastati kuhjunud sulalumest Pärnu mnt viadukt, Narva maantee, Liivalaia tänav ning Tobiase ja Kollase tänava parkimiskohad. Lõuna puhastuspiirkonnas veeti lund välja Vabaduse puiesteelt Männiku tee ja Pärnu maantee vahelisel lõigul ja Nõmme turuplatsi parklast.

Põhja puhastuspiirkonnas veeti lund välja Paldiski maantee ühissõidukite peatustest ja Telliskivi, Madala, Lõime, Puhangu ning Erika tänavalt. Samuti puhastati Kopli tänava jalakäijate ülekäike ja ühissõidukite peatusi. Lääne piirkonnas  veeti lund välja Mustamäe teel, Akadeemia teelt, Õismäe Järveotsa ringilt,  ühissõidukite peatustest ja  jalakäijate ülekäiguradade piirkonnast.

Vaatamata plusskraadidele mõõdeti Harku ilmajaamas täna hommikul lumekatte paksuseks 18 cm. Täna jätkub restkaevude puhastamine ja lume väljavedu.

Tagasi üles