Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

LTKH nõukogu vabastas kaks juhatuse liiget ametist

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Lääne-Tallinna Keskhaigla nakkuskeskus. | FOTO: Toomas Huik

Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu rahuldas tänasel istungil senise ravijuhi ja juhatuse liikme doktor Gennadi Timbergi lahkumispalve.


Uueks ravijuhiks määras nõukogu 29-aastase staažiga arsti, 2004. aastast LTKH ravikvaliteedi juhi ametis olnud doktor Imbi Moksi.

Seoses korraldamatusega haldusalas ja koostöö puudumisega kutsus LTKH nõukogu tagasi juhatuse liikme, finantsjuhi Veiko Pedoski, kes vabastati täna ametist.

«Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu liikmetena olime väga nördinud, kui erakorraliselt tehtud audit tuvastas finantsjuhi korraldamatuse tema haldusalas, finantskorraldust reguleerivate dokumentide eiramise ning temapoolse ebarahuldava koostöö juhatuses,» ütles LTKH nõukogu esimees Merike Martinson.

Pedosk määrati ametisse mullu märtsi lõpus ning siis pidi Martinson linnavolikogus vastama arupärimistele uue finantsjuhi puuduliku haridustee kohta. Toona kinnitas Martinson nii ajakirjanikele kui linnavolinikele, et Pedoskil on kõrgharidus samahästi kui käes ning et nii või teisiti on ta parim kandidaati haigla rahaasjade juhi kohale.

Lähiajal kuulutab LTKH välja konkursi uue finantsjuhi leidmiseks.

Tagasi üles