Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Viimsilased, rõõmustage

A +A -Print

Koos Tallinna ühistranspordi uuele piletisüsteemile ülemineku ja ühis- ehk viipekaardi kasutuselevõtuga kaob 1. oktoobrist Viimsisse sõitvatel inimestel kohustus liinidel 1A ja 38 lisapileti ostmiseks.

Tallinna transpordiameti juhataja Andres Harjo ütles Postimehele, et uus piletisüsteem taheti teha võimalikult lihtsaks, mistõttu oligi mõistlik kaotada liinidel 1A ja 38 Viimsisse sõitmisel lisapileti ostmise kohustus.

«Selline otsus on tõesti seotud uue piletisüsteemi käivitamisega,» kinnitas Harjo. «Oletame, et inimesel on Tallinna 30 päeva kaart. Kui ta käib aga aeg-ajalt ka Viimsis, siis sel juhul tuleb tal lisapilet osta. Uue süsteemi puhul tähendanuks see, et validaatoritesse oleks tulnud panna lisavalikud, mis oleksid süsteemi liiga keeruliseks ajanud.»

Ta selgitas, et praegu on validaatoritel nooled, mille abil saab inimene osta pileti ka oma kuni viiele kaassõitjale, kui tal on ühiskaardil selleks piisavalt raha. Lisapileti ostmise võimaldamiseks oleks validaatorid läinud liiga keeruliseks, mistõttu sellest loobutigi.

Harjo sõnul on transpordiamet muutusi ka Viimsi vallale tutvustanud.

MärksõnadViimsiühistransportühiskaart
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik