Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Sotsid kutsuvad üles Tallinna volikogu istungit boikoteerima

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Tallinna volikogu sotsiaaldemokraadid kutsuvad teisi opositsioonifraktsioone boikoteerima tänast volikogu korralist istungit, kus langetatakse otsus tasuta ühistranspordi kohta, sest keskerakondlik linnavõim on muutnud naeruväärseks opositsiooni soovi arutada eelnevalt selle rahamahuka valdkonna planeerimist volikogu erakorralisel istungil.


Tallinna volikogu sotsiaaldemokraatide esimehe Jaak Juske sõnul kutsus volikogu esimees Toomas Vitsut erakorralise istungi kokku neljapäeva õhtul veerand tundi pärast korralise istungi lõppu.

«Korralisel istungil on aga kavas võtta vastu tasuta sõidu eelnõu, mis muudab mõttetuks ühistranspordi tuleviku teemalise arutelu. Sotsiaaldemokraadid ei saa hääletada tasuta sõidu poolt ega vastu, sest linnavalitsus ei ole siiani täitnud volikogu poolt pandud ülesannet esitada ühistranspordi terviklik pikaajaline arengukava,» märkis Juske.

«Linnavalitsus on valinud mugava tee: kui pole arengukava, pole ka avalikku arutelu ja saab teha, mida heaks arvatakse. Puudub majanduslik analüüs ja puuduvad mõõdikud, kuidas tasuta sõidu mõju hinnata. Sotsiaaldemokraadid ei kavatse leppida linnakodanike esinduskogu rolli naeruvääristamisega. Nii ei osale meie saadikud Keskerakonna valimiskampaania osaks muudetud volikogu korralisel istungil. Loodan, et sama teevad ka teised opositsioonisaadikud,» ütles Juske.
 

Märksõnadühistransportboikott
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik