Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
Avaldatud:

Teetööd sulgesid ligi nädalaks Rannamõisa tee

A +A -Print
Mirjam Mäekivi

Alates täna keskpäevast kuni tuleva neljapäeva õhtuni on teetööde tõttu liiklusele suletud Rannamõisa tee Tallinna lähistel.

Tallinna-Rannamõisa-Kloogaranna maanteelõik kilomeetritel 4,5-5,3 (Vahepere tn – Keskpäeva tee) on suletud täna kella 12st kuni 23. augustil kella 20ni, teatas maanteeamet.

Liiklus suunatakse ümber Harku-Rannamõisa ja Tallinna-Paldiski maanteede kaudu. Ühistranspordile tagatakse läbipääs mööda Taludevahe teed.
Maanteeamet vabandab liiklejate ja kohalike elanike ees ebamugavuste tõttu, mida ehitus ja ümbersõit kahtlemata tekitavad.

«Tee sulgemine on hädavajalik, et võimaldada materjalide korduvkasutamist kitsastes oludes tee muldkeha ja aluse ehitamisel. Pärast liikluse avamist teostatakse asfalteerimistööd, mis lõpetatakse kooli alguseks,» seisab maanteeameti teateks.

Teetöid ei ole plaanitud 20. augustiks. Objekti valmimise lõpptähtaeg on 16. september 2012.
Tallinna transpordiamet on teatanud, et seoses liikluse sulgemisega suunatakse 4. liini buss mõlemas suunas ümbersõidule. Autobussid sõidavad mõlemal suunal ümbersõidumarsruudil Klooga maantee, Vahepere tänav, Klooga maantee. Lõpp-peatus tehakse Vahepere tänaval Tiskre peatuses. Ära jäävad Keskpäeva peatus Taludevahe tänaval ja kesklinna liiklussuunal olev peatus Klooga maanteel.
 

Märksõnad:rannamõisa teeteetööd
  Sponsoreeritud artiklid
  Üritused Tallinnas
  Nädala nael
  Viimased uudised
  Üritused Tallinnas
  Tallinna kinodes
  Söögikohad
  Uusi sündmusi
  Loe ja vaata
  Gallup

  Küsitluses on osalenud  inimest
  48h populaarsemad teemad
  Top lood
  Top kommentaarid
  UudisedKõik
  LiiklusKõik
  Vaba aegKõik
  TrennKõik
  SöögikohtKõik
  ShoppingKõik
  Galeriid
  POSTIMEES.eeKõik