Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Bussirajal sõitmise eest võib saada trahvi kuni 400 eurot

A +A -Print

Politsei andmetel on tänavu Tallinnas bussiradadel sõitjaid trahvitud 34 korda, trahvi suurus võib ulatuda 40–400 euroni.

Politsei pressiesindaja Helin Vaher ütles portaalile dzd.ee, et kui kokku on Tallinnas tõesti trahvitud ebaseaduslikult bussirajal sõitjaid 34 korral, siis juunis tuli ette vaid üks niisugune juhtum. Politsei on korduvalt teatanud, et esialgu ei ole veel asutud täie rangusega bussiradadel sõitjaid trahvima, kuna inimestele on vaja anda mõistlik aeg, et muutunud liiklusoludega linnas harjuda.

Vaher mainis, et liiklusseaduse (paragrahv 259) järgi läheb bussirajal sõitmine punkti «muud» alla ning selle rikkumise eest on ette nähtud trahv 10 ühikut ehk 40 eurot.

Kui aga niisuguse rikkumise pani toime alkoholi tarvitanud autojuht, ettevaatamatuse tõttu on tekitatud kahju inimese tervisele, on tekitatud varalist kahju või on loodud liiklustakistusi, siis võib trahv ulatuda kuni 100 ühikuni ehk 400 euroni.

MärksõnadbussiradaPolitseitrahv
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik