Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

President väisas Professorite küla

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Reedel, 3. augustil külastas Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves Professorite Küla Seltsi Põhja-Tallinnas Koplis.


Seltsi juhatus andis presidendile ülevaate piirkonna tekkeloost, hetkeolukorrast ja tulevikuplaanidest. Teatas seltsi esindaja Carmen Brus.

Koos seltsi liikmetega läbi küla jalutades vaadeldi siinseid põnevaid ajaloolisi maju ning küla keskmes olevat kohalike elanike poolt armastatud Süsta parki. President tundis huvi pargi seisukorra ja tuleviku vastu, tõdedes sealjuures, et Tallinnas on väga vähe parke.

Jalutuskäigule järgnes sisukas arutelu seltsi ja piirkonna murede ning rõõmude üle. Ühiselt leiti, et üks Tallinna perspektiivikamaid mereäärseid alasid on Professorite külaga piirnev Kopli liinide kant, mis vajab lähiajal kordategemist.

President rõhutas ka eri asumiseltside vahelise koostöö olulisust, kuna see annab vajalike küsimuste lahendamiseks arvestatava ühisjõu. Koosviibimise lõpus istutas president Professorite külasse tamme, mis sümboliseerib seltsi ideede vankumatust ning mõtete ja tegevuste juurdumist.

Professorite Küla Selts on Kopli poolsaare lõpus tegutsev asumiselts, mis asutati 2011. aasta septembris.
 

Märksõnad:president
  Sponsoreeritud artiklid
  Üritused Tallinnas
  Nädala nael
  Viimased uudised
  Üritused Tallinnas
  Tallinna kinodes
  Söögikohad
  Uusi sündmusi
  Loe ja vaata
  Gallup

  Küsitluses on osalenud  inimest
  48h populaarsemad teemad
  Top lood
  Top kommentaarid
  UudisedKõik
  LiiklusKõik
  Vaba aegKõik
  TrennKõik
  SöögikohtKõik
  ShoppingKõik
  Galeriid
  POSTIMEES.eeKõik