Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Taavi Aas: varem või hiljem saavad kõik aru ühistranspordi eelistest

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Tallinna abilinnapea Taavi Aas leiab, et varem või hiljem saavad kõik aru ühistranspordi eelistest Tallinna linnaliikluses.


«Täna jõudis selle äratundmiseni opositsiooni tuline eestkõneleja Jaak Juske, nimetades ühistranspordi eelistamist heaks mõtteks,» kiitis Aas.

Aas leiab, et küllap saavad ka teised opositsioonipoliitikud peagi aru, et Tallinnas on ainuvõimalik ummikute vältimiseks arendada ühistransporti, mida on sel suvel ka jõuliselt teostama hakatud. Kõik Tallinna arengukavad, sealhulgas transporditeemalised on olnud arutlusel linnavolikogus ja seal vastu võetud. «Olen neid kavasid linnavolinike ees selgitanud ja vastanud vägagi kiuslikele ja provokatiivsetele küsimustele. Väita, et neid pole tutvustatud, on alusetu,» nentis Aas.

Abilinnapea sõnul on tänaseks toimunud arutelud Soo tänava remondiga kaasnevate liikluskorralduste kohta ka piirkonna vabaühenduste ja seltsidega, mistõttu väide teadmatusest ei ole õige. «Kõikidele linnaelanikele saan veel kord kinnitada, et ilma ühistranspordi eelisarendamiseta jookseb Tallinna liiklus kinni, mistõttu on hädavajalikud nii ühissõidukiradade joonimised, ühistranspordiettevõtete liitmised kui tasuta ühistranspordile üleminek,» kinnitas Aas.

«Paraku on liiklustemaatika selline, kus kõik on asjatundjad ja kindlasti on kõigil omast vaatevinklist ka õigus. Seega peab linn kui vastutaja välja valima selle kõige õigema õiguse ja selle ka parimal moel ellu viima,» lisas abilinnapea.
 

Märksõnadbussiradaliiklusühissõiduk
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik