Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Video: autojuhid eiravad südalinna tekkinud keelumärki

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Kuigi juba paar päeva on üleval liiklusmärk, mis keelab tavasõidukite sõidu Laikmaa tänavalt Hobujaama tänavale, ei pane enamik sõidukijuhte tee kohal kõrguvat märki tähele.


Kas tähelepanematusest või hoolimatusest sõidetakse endist viisi Laikmaa tänavalt otse Hobujaama tänavale. Samuti eiravad sõidukijuhid Hobujaama tänaval olevaid keelumärke, mis keelavad sealt parempöörde Narva maanteele Viru ringi poole.

Seal ei saa keelumärkide mittemärkamisest juttu olla, kuna märgid on paigaldatud mõlemale poole teed paari meetri kõrgete postide otsa, mitte kõrgele tee kohale nagu Laikmaa tänaval olev märk.

Muudatused hakkasid kehtima teisipäeval. Teisipäeva hommikust on Narva maantee linna siseneval lõigul Petrooleumi tänavast Hobujaama tänavani bussirada. Samuti on keelatud tavasõidukite parempööre Narva maanteelt Hobujaama tänavale ning sõitmine Laikmaa tänavalt Hobujaama tänavale. Seda tohivad nüüd teha vaid ühissõidukid. Veel on muudetud vasakpööret Pronksi tänavalt Narva maanteele. Seda saab nüüd teha vaid kolmandal sõidurajal, varem võis seda teha ka teiselt sõidurajalt.
 

Märksõnad:hobujaamalaikmaaliiklus
Sponsoreeritud artiklid
JOOME POOLE VÄHEM
Üritused Tallinnas
28. veebruar
L
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik