Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Avaldatud:

Politsei tabas Tallinna kesklinnas poeakna lõhkujad

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Politsei sai täna öösel kell 00.18 teate, et Narva maantee alguses on lõhutud poe aknaklaas ning mõni minut hiljem võeti teos kahtlustatavad kinni.


«Paari minuti pärast sündmuskohale jõudnud patrull nägi sündmuskoha lähedal kõndimas kolme noormeest, keda asuti kontrollima. Asjaolude tuvastamise käigus pistsid kaks noormeest jooksu. Üks neist, 19-aastane Artjom, saadi kätte Maneeži tänava sisehoovi prügikastist ja teine, 17-aastane Dmitri, Gonsiori tänavalt,» ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Andres Sang.

«Kuna oli kahtlus, et poest jõuti ka midagi varastada, pandi ajutiselt kinni liiklus Narva maanteel, et kontrollida, kas tänavale pole poest võetud asju maha visatud. Midagi siiski ei leitud ja ka sündmuskohale saabunud poe esindaja kinnitusel midagi varastatud polnud. Kinnipeetud toimetati politseijaoskonda, neilt võeti ütlused toimunu kohta ning hommikuks kõik vabastati,» lisas ta.

Artjomile koostati väärteoprotokoll võimuesindaja seadusliku korralduse eiramise eest, Dmitri sai aga kutse tulla noorsoopolitseinike juurde.

Juhtunu asjaolude selgitamiseks on alustatud väärteomenetlus karistusseadustiku paragrahvi 218 (varavastane süütegu väheväärtusliku asja ja varalise õiguse vastu) alusel.
 

Märksõnadnarva mntlõhkuminevandalism
Samal teemal
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Sponsoreeritud artiklid
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik