Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Nõmme turu kõrvale tekib pilkupüüdev rattaparkla

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Nõmme turu kõrval valmib järgmiseks nädalaks jalgrattaparkla, kus rattaid saab kinnitada umbes meetrikõrguste tähtede külge, mis moodustavad kaugele paistva kirja «Nõmme».


Nõmme linnaosavanema Erki Korpi sõnul teeb linnaosavalitsuses sündinud omapärase kujundusega parkla idee teoks OÜ Loomeala. «Sel hooajal alustasime rattaparklate ehitamist. Kõigepealt rajati rattaparklad koolidesse. Ja kuna Nõmme turu kõrval on tühi nurk, kus oli ka varem mingi väike ja kööbakas rattaparkla, siis leidsime, et ka sinna võiks korraliku parkla teha,» rääkis Korp.

Nüüdseks ongi kõikide Nõmme koolide juures korralikud jalgrattaparklad. Kõige uhkem rattaparkla tehti Rahumäe põhikooli juurde. Nemad said endale ühe europrojekti toel teha lausa katusega hoidla, kus kevadel-sügisel saab hoida jalgrattaid ja talvel kelkusid.

«Rattaparklate rajamisega kerkivad alati üles maaküsimused. Nõmme keskuses turu kõrval seda probleemi ei olnud. Sealsamas on ka von Glehni kuju, mille juures posti otsas on 360 kraadi liikuv valvekaamera,» lisas Korp.
 

MärksõnadNõmmerattaparkla
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik