Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Abilinnapea Kõlvartil on kõige rohkem kinnisvara

A +A -Print

Majanduslike huvide deklaratsioonidest selgub, et Tallinna kuuest abilinnapeast on kõige rohkem kinnisvara Mihhail Kõlvartil.

Kõlvart on deklaratsiooni kirjutanud, et tal on kolm korterit Tallinnas, kaks elamumaad Viimsi vallas, kaks kaasomandis (½ kaasomandist) olevat elamumaad Viimsis ning maatulundusmaa Loksa vallas.

Suuruselt teine kinnisvaraomanik on abilinnapea Arvo Sarapuu. Temal on deklaratsiooni järgi elamu Järvamaal Roosna-Allikul ning korter Tallinnas, Paides ja Tartus.

Abilinnapea Taavi Aas saab tagasihoidlikult uhkustada vaid ühisomanduses oleva maatulundusmaaga Põltsamaa vallas ning samuti ühisomanduses oleva elamumaaga Põltsamaa linnas.

Abilinnapea Eha Võrgu omanduses on korter Tallinnas ning elamumaa Saare maakonnas. Kalle Klandorf on deklareerinud ühisvarana eramu Tallinnas. Abilinnapeal Merike Martinsonil on korter Tallinnas ning kinnistu Harkus.

Kõigi abilinnapeade ametipalk on 2774 eurot kuus. Kõige rohkem lisasissetulekuid erinevate äriühingute juhatuse või nõukogu liikme tasudena saavad Aas ja Sarapuu.

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi | Näita e-maili avalikult:
Sponsoreeritud artiklid
LIIKLUS
SÖÖGIKOHT
KRIMI
SHOPPING
LINNAPEA SAAB MUUSIKALI
Üritused Tallinnas
1. november
L
Piletimäng
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
1. november
L
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
Uudised
Liiklus
Vaba aeg
Trenn
Söögikoht
Shopping
Galeriid
POSTIMEES.ee