Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Abilinnapea Kõlvartil on kõige rohkem kinnisvara

A +A -Print

Majanduslike huvide deklaratsioonidest selgub, et Tallinna kuuest abilinnapeast on kõige rohkem kinnisvara Mihhail Kõlvartil.

Kõlvart on deklaratsiooni kirjutanud, et tal on kolm korterit Tallinnas, kaks elamumaad Viimsi vallas, kaks kaasomandis (½ kaasomandist) olevat elamumaad Viimsis ning maatulundusmaa Loksa vallas.

Suuruselt teine kinnisvaraomanik on abilinnapea Arvo Sarapuu. Temal on deklaratsiooni järgi elamu Järvamaal Roosna-Allikul ning korter Tallinnas, Paides ja Tartus.

Abilinnapea Taavi Aas saab tagasihoidlikult uhkustada vaid ühisomanduses oleva maatulundusmaaga Põltsamaa vallas ning samuti ühisomanduses oleva elamumaaga Põltsamaa linnas.

Abilinnapea Eha Võrgu omanduses on korter Tallinnas ning elamumaa Saare maakonnas. Kalle Klandorf on deklareerinud ühisvarana eramu Tallinnas. Abilinnapeal Merike Martinsonil on korter Tallinnas ning kinnistu Harkus.

Kõigi abilinnapeade ametipalk on 2774 eurot kuus. Kõige rohkem lisasissetulekuid erinevate äriühingute juhatuse või nõukogu liikme tasudena saavad Aas ja Sarapuu.

Märksõnadabilinnapeakinnisvara
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik