Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Omanik sai Maardu kaubanduskeskuse lõpuks kätte

A +A -Print

Maardu kaubanduskeskust 1,5 aastat ebaseaduslikult enda käes hoidnud OÜ Maardu Centrum esindajad tunnistasid värskes kohtumääruses, et neil ei olnud õigust hoonet kasutada ning keskuse võtab nüüd lõpuks üle seaduslik omanik.

Maardu kaubanduskeskuse avalikul enampakkumisel 2010. aasta novembris ostnud OÜ Barensholm esindaja Arto Autio sõnul nõustus hoones tegutsenud seltskond lõpuks lahkuma. «Maja hõivamine oli hoone endise pankrotistunud omaniku poolt ette planeeritud ning nende eesmärk oli üleandmisega venitada, et rentnikelt raha edasi koguda,» ütles Autio.

«Kurb on see, et omanik peab Eestis oma omandi kasutamise nimel poolteist aastat kohut käima, hea uudis on aga see, et õiglus pääses vähemalt lõpuks võidule.» ütles Autio.

Autio sõnul on pärast keskuse kättesaamist eesmärk maja korda teha ning Maardu suurim kaubanduskeskus käima saada. «Alustame kohe projekteerimisega ning teeme korraliku ja kaasaegse uuenduskuuri,» ütles Autio.

Harju maakohus tegi kompromisslahenduse, mille kohaselt ei ole ega ole ka olnud pankrotistunud omanikuga sõlmitud niinimetatud operaatorleping tegelikult kehtiv. Libaoperaator OÜ Maardu Centrum kohustub hoonest välja kolima kümne päeva jooksul alates kohtumääruse jõustumisest.

Investeerimisfirma Brave Capitali juhitav Barensholm ostis piirkonna suurima, Maardu kaubanduskeskuse 2010. aasta oktoobris. Hoone endine pankrotistunud omanik MA Kinnisvara Invest oli enne enampakkumist endaga seotud ettevõtte – Maardu Centrumiga sõlminud operaatorlepingu, mille alusel hoiti hoonet poolteist aastat edasi enda käsutuses.

Märksõnadmaardu kaubanduskeskus
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik