Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Linnaosavanema komandeeringuaruanne: sain 8000 dollarise koolituse tasuta

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Korpi komandeering läks maksumaksjale maksma 652 eurot sõidukulusid pluss 512 eurot päevarahasid, selgub linnavalitsusele esitatud komandeeringu aruandest ja lähetuskulude õiendist.


Selle eest õnnestus linnaosavanemal aga osaleda tasuta koolitusel, mille hind ulatuks muidu tuhandetesse dollaritesse. 2.kuni 8. maini Destini Grace Lutheri kirikus toimunud seminaril käsitleti Korpi sõnul erinevaid teemasid.

«Selle kohta on ka kaks mahukat kausta koos erinevate koolitusmaterjalidega. Samuti oli palju praktilisi ülesandeid, kus arutasime Nõmme arenguid aastateks 2013-2017, seoses Nõmme uue arengukava ja tihedama koostööga selle tegevustesse kaasata kõiki Nõmme kogudusi. Küsisin korraldajatelt, palju selline koolitusprogramm maksab – tegemist oli juhtide koolitusega – korraldajad vastasid, et kusagil 8000 dollarit inimene!» kiitis linnaosavanem aruandes reisi kasulikkust.

Lisaks kiriku korraldatud seminarile tutvus Korp põhjalikult ka kohaliku omavalitsuse tegevusega, sotsiaaltööga ning kogukonna eluga.

«Juulis on Nõmmel seminar, kus jätkub alanud koostöö Destini Grace Lutheri kogudusega. Septembris Rotary esindaja Nõmmel ja seeläbi kindlasti ka koostöökokkulepete täpsustamine Destini linnaga. Järgmine seminar Destinis 1.-7. mai 2013, kutse tuli ka just meilile,» lõpetab Korp oma aruande.
 

MärksõnadErki Korpkomandeeringaruanne
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik