Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Avaldatud:
Lisatud galerii

3200st puhuma pandud sõidukijuhist tuvastati joove vaid üheteistkümnel

A +A -Print
Madis Filippov

Tallinna ja Helsingi sadamas pandi kahe päeva jooksul puhuma 3231 sõidukijuhti, kellest vaid üheteistkümnel avastati alkoholijoove.

«Ohutuse seisukohast vaadatuna on kas või üks joobes juht liikluses liiast,» kommenteeris politsei- ja piirivalveameti liiklusametnik Jaanus Tents. «Kui aga vaadata kontrollitud sõidukijuhtide arvu ja suhteliselt väikest alkoholi tarvitamise tunnusega juhtide arvu, siis võime öelda, et politseioperatsioon läks hästi ja tulemustega võime jääda rahule.»

6.-7. juunil toimus rahvusvaheline politseioperatsioon Tallinna ja Helsingi sadamates, kus kontrolliti kõiki laevadelt saabuvaid sõidukeid ja sõidukijuhte.

Politseioperatsioonis osalesid lisaks PPA liiklusbüroo ametnikele, märulipolitseinikud, Põhja prefektuuri varavastaste kuritegude talituse, piirivalve, maksu- ja tolliameti ja Tallinna sadama töötajad. Politseioperatsioonist võtsid osa ka sisekaitseakadeemia esimese kursuse kadetid ja nende õppejõud.

Kontrolliti peamiselt sõidukijuhtide kainust ja ka seda, kas laevadelt maha tulevate sõidukite seas on ka varastatud autosid või kaupa.

Korraga oli Tallinna sadamas väljas üle 60 ametniku, kahe päeva peale kokku 140. Helsingi sadamas tegi soomlastega koostööd kaks Eesti politseinikku.

Esimesel päeval kontrolliti 2175 sõidukijuhti, nende seast avastati 7 alkoholi tarvitamise tunnustega juhti.

7. juunil oli kella 14.00 seisuga kontrollitud 1056 sõidukijuhti, neist 4 oli alkoholi tarvitamise tunnustega ja 1 juhtimisõiguseta. Lisaks avastati üks tagaotsitav sõiduk.

MärksõnadjoovePolitsei
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik