Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Eesti Kunstiakadeemia ootab alternatiivseid pakkumisi uuele õppehoonele

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

EKA nõukogu otsustas korraldada avaliku päringu uue õppehoone ehituseks sobiva alternatiivse krundi või rekonstrueeritava hoonestu asukoha väljaselgitamiseks.


Avalik küsimine kuulutati välja teisipäeval, 5. juunil ning ettepanekute esitamise tähtaeg on 26. juuni.

«Võrreldes 2006–2008. aastaga on majandusolukord ja kinnisvaraturg oluliselt muutunud, samuti on uue õppehoone rajamise protsessis toimunud mitmeid pöördeid, mis kohustavad uuesti analüüsima kõiki võimalusi. Avaliku küsimise eesmärk on ennekõike hankida informatsiooni Tallinnas asuvate kinnistute kohta, et võrrelda neid EKA uue õppehoone Tartu mnt 1 kinnistu ja projektiga ning langetada seejärel informeeritud otsus,» selgitas EKA avalike suhete juht Solveig Jahnke.

Ta lisas, et viimastel kuudel on EKAle saadetud mitu pakkumist uue õppehoone alternatiivsete asukohtade kohta, kuid andmed ei ole võrreldavad, sest sisaldavad väga erinevat infot ja parameetreid. Seetõttu palub EKA juhtkond kõigil huvilistel ja pakkujatel esitada andmed võrreldaval moel, EKA esitatud parameetrite alusel.

Teade edastatakse kõigile senistele pakkujatele ning on avaldatud EKA uue maja lehel aadressil www.artun.ee/maja. Kogu info saamiseks on vajalik registreerumine sama veebilehe vormi kaudu.
 

Märksõnadkunstiakadeemiaõppehoonealternatiivpakkumine
Sponsoreeritud artiklid
Savisaar
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik