Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:
Vaata videot!

ERR: politsei tabas Tallinna kesklinnas reidi käigus mitu narkoärikat

A +A -Print
Berit-Helena Lamp

Põhja prefektuuri narkopolitsei neli päeva kestnud operatsioon tänavamüüjate tabamiseks Tallinna kesklinnas tõi kahtlustuse suures koguses narkootilise aine omamise ja vahendamise eest neljale inimesele, kes kõik olid varem kriminaalkorras karistatud.

Põhja prefektuuri narkopolitsei juht Kaido Kõplas selgitas, et politsei mõtleb pidevalt, kuidas narkovastast võitlust efektiivsemaks muuta, kuid Kõplas tõdes, et igal tasandil nad võidelda ei suuda, vahendas ERR Uudised «Aktuaalset kaamerat».

«Teoreetiliselt efektiivne oleks see siis, kui me teeks ennetustööd, võitleks tänavanarkomaaniaga, müüjatega, tootjatega, maaletoojatega, igal tasandil. Kindlasti väheneksid siis ka varavastased kuriteod, isikuvastased kuriteod, efekt oleks suur,» ütles Kõplas.

Fentanüüli tarvitav narkomaan vajab päevas ainet 25 euro eest, lihtne arvutus näitab, et süstivate narkomaanide nõndanimetatud aastakäive ulatub tublisti üle 100 miljoni euro, mis tuleb aga meie taskust, sest enamasti hangitakse vajaminev raha varguste teel.
 

MärksõnadnarkoreidPolitseiuimastid
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Savisaar
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik