Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Vanal raudteetammil valmib kergliiklustee

A +A -Print

Tänavu juuliks peaks valmima 5,3 kilomeetri pikkune kergliiklustee vanal raudteetammil. Tee hakkab kulgema Hiiu raudteeülesõidust Paldiski maanteeni.

Umbes 3,5 kilomeetri pikkune lõik Hiiult kuni Tähetorni tänavani on juba kaetud killustikuga ning osa valgusteidki üles pandud. Teisel jupil Tähetorni tänavast kuni Paldiski maanteeni ei ole tööd veel niikaugele jõudnud, kuid Tallinna kommunaalameti juhataja Ain Valdmanni sõnul saab tee juulis kindlasti valmis.

Uue kergliiklustee äärde tuleb ka kolm parkimisplatsi. Tähetorni tänava äärne plats on juba valmis. Seal on kohti 40 sõidukile, kuid Valdmanni sõnul saab parklat tulevikus ka pikendada. Peale selle ehitatakse kergliiklusteel välja ka 16 puhkekohta, kuhu paigutatakse istepingid, et tervisejooksjad või muu viisil liikujad saaksid soovi korral hinge tõmmata.

Niinimetatud Lääne-Tallinna kergliiklustee rajamisega alustati 2011. aasta oktoobris. Asfaltkattega tee on 5,5 meetrit lai ning korralikult valgustatud. Tee kõrvale rajatakse poole meetri laiune sõelmekattega jooksurada. Tööd lähevad kokku maksma 1,5 miljonit eurot.

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi | Näita e-maili avalikult:
Sponsoreeritud artiklid
SHOPPING
LINNAPEA SAAB MUUSIKALI
TULIPUNKT
Üritused Tallinnas
27. oktoober
E
Piletimäng
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
27. oktoober
E
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
Uudised
Liiklus
Vaba aeg
Trenn
Söögikoht
Shopping
Galeriid
POSTIMEES.ee