Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Tallinnas on saadaval ligi sada sotsiaalset töökohta

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Linna tööbüroo pakub tööd vabadele sotsiaalsetele töökohtadele – praegu saab kandideerida näiteks koristaja, haljastus- ja heakorratöötaja ja teistele töökohtadele.


Tallinna tööbüroo pakub sotsiaalseid töökohti Kadrioru pargis, Tallinna kalmistutel, Tallinna Autobussikoondises, Nõmme linnaosavalitsuses ja munitsipaalpolitseis, teatas Raepress.

Ühtekokku on 94 vakantset sotsiaalset töökohta. Töötajaid vajatakse nii haljastus- kui ka heakorratöödele, autobussikoondis otsib näiteks busside koristajaid ja mupo reisibusside töö korraldajaid.
Sotsiaalsele töökohale soovija peab olema Tallinna linna elanik viimased 12 kuud ja töötukassas arvel üks kuu. Töötasu on miinimumpalk (bruto) ehk 290 eurot kuus.

Lisaks linna pakutavatele sotsiaalsetele töökohtadele, otsivad ka erafirmad haljastustöölisi (15) ja telefonimüüjaid (10). Nendele kohtadele saavad kandideerida kõik huvilised.

Tallinna linna tööbüroosse koondatakse info erinevatelt linna asutustelt ja ettevõtetelt, vajadusel abistatakse sobivate kandidaatide valikul, monitooritakse ning antakse tagasisidet. Igapäevaselt tegeletakse inimeste suunamisega sotsiaalsetele töökohtadele, uute sotsiaalsete töökohtade väljaselgitamise ja sotsiaalse hõive koordineerimisega, vajadusel nõustamisega.
 

Märksõnadtööbüroosotsiaalne töökoht
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik