Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Maijooks toob liiklusse piirangud

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Maijooksu tõttu on laupäeval liikluspiirangud Tallinnas Lauluväljaku ja Maarjamäe piirkonnas.


Liiklus on häiritud kella 12-16. Transpordiameti liikluskorralduse osakond palub liiklejail olla sportlaste ning pealtvaatajate suhtes tähelepanelikud.

Maijooks kulgeb marsruudil Lauluväljaku Mere värava parkla – Pirita tee äärne parkla sõidutee – Pirita tee kergliiklustee – Pirita tee/Saare tee ristmik – Pirita tee kergliiklustee (Lillepi park) – Pirita Selveri parkla kergliiklustee – Kose tee kergliiklustee - Kose tee/Urva tn ristmik - Urva tn – Künnapuu – Lepa põik – Maarjamäe kergliiklusteed – Lauluväljak.

Ristmikel, sisse- ja väljasõiduteedel on munitsipaalpolitsei reguleerijad. Ühissõidukite liikluses võib esineda ajutisi seisakuid Saare ja Kose tee piirkonnas ajavahemikul kella 13 – 15, teatas Raepress. Jalakäijatel ja spordiharrastajatel palutakse olla tähelepanelikud Lillepi pargi kergliiklusteedel ja teistel Maijooksu rajaga kokkupuutuvatel teedel ajavahemikus kella 13-15.

Jooksust osavõtjad saavad auto parkida Eesti Näituste ja Lauluväljaku parklates ning Pirita teel selleks ettenähtud alal. Pirita tee on liiklemiseks avatud. Piirkonna elanikud, operatiivautod ja kohalike asutuste transport lastakse läbi vastavalt politsei ja reguleerijate poolt hinnatud olukorrale ning tehtud otsustele ja märguannetele.

Tavapärane liiklusskeem ajutiselt suletud teedel ja tänavatel taastatakse koheselt pärast jooksjate möödumist.
 

Märksõnadmaijooks
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik