Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Elektrirongide sõiduplaanis on lähiajal erakorralised muutused

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Seoses Eesti Raudtee juhitavate Balti-jaama teetöödega on Elektriraudtee läänesuuna rongide sõiduplaanis erakorralisi muutusi kuni 23. maini.


«Erakorralised muutused tähendavad, et kehtiv sõiduplaan avaldatakse meie kodulehel ja ooteplatvormidel kuni 24 tundi varem, tulenevalt sellekohase info hilisest laekumisest meile,» sõnas Elektriraudtee müügi- ja kommunikatsioonijuht Norbert Kaareste. «Samuti võivad elektrirongid hilineda kuni 15 minutit võrreldes avaldatud, muudetud sõiduplaaniga,» lisas ta.

Eesti Raudtee pressiesindaja Urmas Glase sõnul on tegemist eriolukorraga. «Balti jaama sisenevate teede remont on osutunud plaanitust mahukamaks, mistõttu on kuni 23. maini elektrirongide läänesuunalise liikluse graafikujärgne toimimine häiritud,» sõnas Glase.

Mõlemad osapooled teevad koostööd, et võtta juunis kasutusele püsiv, muudatustega sõiduplaan läänesuuna elektrirongidele. «Elektriraudtee jälgib, et antud plaanis oleksid käigus olulisemad tipptunni rongid ning ülejäänud vedu korraldatakse bussidega,» sõnas Kaareste.
 

Märksõnadelektriraudteesõiduplaanmuutus
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik