Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >


Neitsitorni ja Taani Kuninga Aeda kavandatakse linna uut turismimagnetit, kohvik-muuseumi. Torni kolmel korrusel hakkavad paiknema vanalinnavaatega kohvikuruumid, kelder, esimene korrus ja Kiek in de Kökki viiv kaitsekäik annavad külastajale võimaluse tutvuda Linnamuuseumi koostatud püsiekspositsiooni ja ajutiste näitustega, vahendas Raepress.

Lepingu allkirjastasid Tallinna Linnamuuseumi arendusjuht Kalmar Ulm ja riigihanke võitnud ühispakkumuse esindaja Tarrest LT OÜ juhatuse esimees Ergo Lang. Riigihanke võitnud Tarrest LT OÜ, Scandec Ehitus OÜ ja Parmeron AS-i ühispakkumuse hinnaks on 1 165 927.92 eurot.

Uueneva Neitsitorni ja sellega kaasneva linnakindlustuste ala renoveerimistööde eeldatavaks teostusajaks planeeritakse seitse kuud. Ulmi sõnul on see hea võimalus tutvustada väärtuslikku, UNESCO maailmapärandisse kuuluvat linnakindlustuste ansamblit, aga ka Tallinna värvikat ajalugu ja söögikultuuri.

SAADA E-POSTIGA PRINDI ARTIKKEL
Tagasi üles