Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Tallinna parkimiskontroll muutub tõhusamaks

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Linnavalitsus pani oma tänasel istungil aluse Tallinna parkimiskorralduse andmekogule, mille eesmärgiks on senisest tõhusam järelevalve parkimistasu maksmise üle.


Abilinnapea Taavi Aasa sõnul peetakse andmekogus arvestust isikute üle, kellele on antud parkimistasu maksuvabastus või soodustus, kellele on väljastatud liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaart või kellele on väljastatud tõend transpordivahendiga Tallinna vanalinnas jalakäijate alale juurdepääsuks.

«Andmekogu loomine aitab tulevikus koondada ühte kohta andmed nii Tallinnas kui vajadusel ka teiste kohalike omavalitsusüksuste väljastatud liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaartide kohta,» selgitas Aas.

Andmekogu aluseks saab olema AS-i Ühisteenused poolt välja töötatud ning toimiv arvutiprogramm. Andmekogust saab tulevikus vaadata sõidukiomanike viivistasuotsuseid, neile laienevaid maksusoodustusi ja –vabastusi, vanalinna jalakäijate alale sissesõidulubade kehtivust ja invasõidukite parkimiskaartide kehtivust ning väljastamise alust. Samuti makstud ning maksmata parkimistasusid ning maksmise tähtaegu, parkimiskontrolli toimingute andmeid ning sundtäitmise andmeid.
 

Märksõnadparkimineandmekogu
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik