Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Sodimiste kõrvaldamine maksab Tallinnale ligi 30 000 eurot

A +A -Print

Tallinna linnaosadel on kavas heakorrakuul puhastada linnas rohkem kui 4000 ruutmeetri ulatuses soditud ja määritud linnavara. Sellele kulutatakse linnaeelarvest ligi 30 000 eurot.

«Linn jätkab null-tolerantsi suhtumist värvipihustiga huligaanide suhtes, kelle poolt tekitatud kahju likvideerimiseks peavad linn ja linnaelanikud kulutama kümneid tuhandeid eurosid aastas,» ütles abilinnapea Arvo Sarapuu. «Peale kampaania lõppu tõhustatakse kindlasti järelevalvet Tallinnas ning sanktsioonid järgnevad ka omaniku kohustuste mittetäitmisele.»

Puhastustöid on alustatud Nõmmel, Haaberstis ja Lasnamäel. Teistel linnaosadel on lõppemas vajalikud ettevalmistustööd. Linn kavatseb puhastusaktsiooni lõpetada hiljemalt Tallinna päevaks ehk 15. maiks.

Nõmmel on kavas puhastada Pihlaka 12 angaar, Raudtee 17 hoone ja Rännaku puieste 1 noortemaja. Töid teeb OÜ Sodablast. Jaama 1 hoone ja Rahumäe surnuaia aia puhastab OÜ Cleanfix, Üliõpilaste silla otsad aga OÜ Jaager . Ülejäänutel objektidel alustatakse tööd 7. mail.

Haaberstis alustatakse puhastus- ja värvimistöid juba sel nädalal järgmistel objektidel: Õismäe tee 130 koolimaja, Paldiski maantee 83 hoone ning õhuseirejaam Õismäe tee 28 juures, kus töid teeb OÜ Haabersti Haldus. Õismäe tee 88a ja Õismäe tee 105a hoonet ning Zoo peatuse ootepaviljoni värvib OÜ Sandese Haldusteenused. Rocca al Mare promenaadi jalakäijate silla aluse puhastab OÜ Multiprits.

Lasnamäel puhastab Muhu 9 hoone ning Narva maantee ja Mustakivi tee ristmikult Katleri tänava suunal olevad pingid ja prügikastid OÜ Niks ja Naks. Smuuli viadukti, Smuuli, Mustakivi ja Pallasti silla puhastab OÜ Jaager. Läänemere 33 ja 19 vahelisel alal betoonseinad, Ümera 46 kooli, Ümera 9 lasteaia ja abihooned, Mustakivi jalakäijate tunneli ning Pae 45a hoone puhastab OÜ Sodablast. Loitsu 3a betoonääre, Punane 69 koolimaja ja sulgpallihalli, Punane 43c mänguväljaku betoonseinad, Tartu maantee autosilla ning Suur-Sõjamäe 6a sotsiaalkeskuse puhastab OÜ Cleanfix. Tondiraba tunneli ning Pae, Härma ja Kotka silla puhastab OÜ Multiprits.

Pirita linnaosas ei ole huligaanide poolt soditud linnale kuluvaid hooneid ja rajatisi.

Eraomandis olevate hoonete ja rajatiste puhastamine on omanike kohustus. Grafiti olemasolust teavitab linnaosavalitsus nii hoone valdajat kui ka munitsipaalpolitseid.

Märksõnadsodiminegrafiti
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik