Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Lapsevanemad saavad lähiajal kodukooli teada

A +A -Print
Merike Teder

Haridusameti elukohajärgse kooli määramise komisjon hakkab oma tööd lõpetama ning lähiajal teatatakse sügisel 1. klassi minevate laste vanematele, milline kool lapsele määrati.

Komisjoni esimees Meelis Kond kinnitas Postimehele, et lastevanemaid hakatakse teavitama kohe pärast seda, kui haridusameti juhataja kinnitab oma käskkirjaga nimekirjad elukohajärgse kooli määramise kohta.

Vanemaid teavitatakse ühekorraga. «Kui tehniliselt kõik laabub, saame seda teha juba mai esimeses pooles ehk oluliselt varem, kui määrus ette näeb,» sõnas Kond.

«Need lapsevanemad, kes esitasid taotluse eKooli kaudu, saavad ka teate eKooli kaudu oma e-posti aadressile,» ütles Kond. Nendele, kes esitasid haridusametile avalduse paberil, saadetakse postiga kiri lapse rahvastikuregistri järgsele aadressile.

Vastavalt määrusele lubas haridusamet lapsevanemaid elukohajärgsest koolist teavitada hiljemalt 25. mail. Hiljemalt 10. juuniks tuleb lapsevanemal koolile teatada, kas laps hakkab seal õppima või ei.
 

Märksõnadharidusametelukohajärgne kool
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik