Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Elektriraudtee paneb sõitma aeglased kiirrongid

A +A -Print
Hanneli Rudi

Elektriraudtee uue sõiduplaani kohaselt muutuvad mai lõpus neli õhtust lääne suuna rongi ekspressideks, tegelikult aga hakkavad need  peatuma kõigis peatustes.

«Rakendatav sõiduplaan on esimene samm järgmisel aastal kehtima hakkava uue põhiplaani suunas, kus Paldiski ja Riisipere rongid on tipptunni-aegadel Keila - Tallinna lõigul ekspressrongid, pakkudes nii lühemat sõiduaega Lääne-Harjumaa elanikele ja suurendades Saue ja Keila linna elanikele ekspressrongide väljumissagedusi,» teatab Elektriraudtee oma kodulehel.

Rongifirma pressiesindaja Norbert Kaareste sõnul ongi 27. maist kehtima hakkava sõiduplaani märkimisväärseim muudatus see, et suurima täituvusega Paldiski ja Riisipere rongid muutuvad Keila - Tallinna lõigul ekspressrongideks.

Ekspressideks muutuvad kell 15.50 väljuv Riisipere, 16.52 väljuv Paldiski, 17.20 väljuv Riisipere ja 18.23 väljuv Paldiski rong. Need väljumised on  Elektriraudtee rongiplaanis ära märgitud kiirrongidena, mis peaksid peatuma vaid Keilas, Sauel, Nõmmel, Tondil, Lillekülas ja Balti jaamas.

Kaareste tunnistas, et tegelikult aga hakkavad need rongid hoolimata oma kõlavast tiitlist uksi avama igas peatuses ja seda kuni raudteeremondi lõppemiseni. Renoveerimistööd peaksid esialgsetel hinnangutel lõppema selle aasta novembris.

Kiirrongi piletit ostma ei pea

Kui rong sõidab tavarongi marsruuti, pole inimesel pressiesindaja kinnitusel kohustust ekspressrongi piletit osta. «Ekspressrongide piletite müüki jätkame, kuna Aegviidu suunal sõidavad jätkuvalt ekspressrongid,» lisas ta.

Kaareste kinnitusel väljumisi ei jää vähemaks, küll aga on madala täitumusega rongide arvelt tihendatud hommikusi väljumisi Keila-Tallinna lõigul.
 

MärksõnadelektriraudteeKeilaNorbert KaarestePaldiskiRiisipererongipiletSaue
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik