Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Möödunud maipühad olid tänavakoristajatele töörohked

A +A -Print

Ajavahemikul 30. aprillist kuni 2. mai hommikuni kraabiti Tallinna tänavatelt kokku 279 tonni pühkmeid ning 21,6 tonni tühja taarat ja muud sodi, mida kevadvaimustuses kodanikud tänavatele maha viskavad ja mida olmejäätmeteks nimetatakse.

Tallinna kommunaalameti lepingupartneritest tänavapuhastusfirmad on pärast lume sulamist alanud kevadkoristuse käigus ajavahemikul 19. märtsist aprilli lõpuni kogunud tänavatelt 452 tonni olmejäätmeid, 4792 tonni pühkmeid ja tolmutõrjeks on kulunud 4 644 kuupmeetrit vett.
Märtsis ja aprillis olid ilmad väga heitlikud, esines päevi, mil miinuskraadid muutsid teed libedaks, mistõttu tuli liiklusõnnetuste ennetamiseks tänavatel samaaegselt koristustöödega ka libedusetõrjet teha.

Kevadkoristuse käigus kogutakse kokku talvine puistematerjal linna teedelt, tänavatelt, jalgrattateedelt, kõnniteedelt ja ühissõidukite peatuste ootealadelt ning koristatakse olmejäätmed teemaa haljasaladelt. Kevadkoristuse käigus pestakse puhtaks ka ühissõidukite peatustes paiknevad prügikastid ja pingid.

Märksõnadkevadkoristustänavapuhastus
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik