Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Kõlvart palub kapol ajalehe väiteid kontrollida

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Seoses 26. aprillil ilmunud Eesti Ekspressi artikliga «Kelle luksusautoga sõidab abilinnapea Kõlvart?» pöördus Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart kaitsepolitsei poole palvega kontrollida tema tegevuses väidetavate korruptsioonitunnuste osas.


Kõlvart pöördus ka Tallinna linnapea poole ettepanekuga kaasata linna sisekontrolli selleks, et uurida artiklis kirjeldatu asjaolusid, teatas Raepress.

«Artiklis sisalduv teave on lugejale serveeritud loomaks muljet, et abilinnapea Mihhail Kõlvarti kasutuses oleva sõiduauto eest tasutakse rent Tallinna linnalt saadud rahadega. Artiklis on ära toodud Mihhail Kõlvarti pere liikmete vahelised sugulussidemed, mis peaksid lugejaile nagu tõestama, et abilinnapea kuritarvitab oma ametiseisundit, kasutades pereliikmeid, ning seda oma isiklikest huvidest lähtuvalt,» kirjutas Kõlvart kaitsepolitseile saadetud avalduses.

«Ma väidan, et kõik, mida kasutan isiklikel eesmärkidel, kaasaarvatud sõiduauto, maksan ma kinni omast taskust. Väidan, et minu perekondlikud sidemed ei mõjuta minu ametikohustuste täitmist mingil moel ja minu ametialases tegevuses ei ole mingeid seaduse rikkumisi või korruptiivseid tunnuseid. Samas ei ole ju saladus, et enne ametisse astumist tegelesin ma aktiivselt ühiskondliku tegevusega mitmete erinevate MTÜde raames,» teatas abilinnapea ning palus kaitsepolitseil kontrollida tema tegevuse vastavust seadustele.

Eilses Eesti Ekspressis ilmus artikkel «Kelle luksusautoga sõidab abilinnapea Kõlvart?», milles kahtlustatakse abilinnapead linna raha endale kantimises erinevate mittetulundusühingute vahendusel.
 

MärksõnadMIHHAIL KÕLVARTluksusautomittetulundusühing
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik