Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

TV3: Reformierakond veab tasuta prügi ära

A +A -Print
Berit-Helena Lamp

Tänavu toimub kodune Teeme Ära talgupäev taas lehekuu esimesel laupäeval, 5. mail. Enamik osalejaid on otsustanud traditsiooniliselt pühenduda kodukandi prügist puhastamisele, üks erakond rakendas aga aktsiooni varajase valimisvankri ette.

Kohalike omavalitsuste valimised on alles pooleteise aasta pärast, aga tundub, et valimiskampaania juba käib, vahendas TV3 «Seitsmesed uudised». Igal juhul 5. mail lubab Reformierakond kõigil viimsilastelt ära viia selle prügi, mis ei mahu või ei sobi nende prügikonteinerisse.

Vallavanema sõnul Viimsis talgutel osalejaid jagub. «Juba 11 külas on külavanemad olemas ja külaseltsid moodustatud ja nemad on eelkõige need initsiaatorid, kes on andnud teada, et nende külades toimub Teeme Ära. Meie vald toetab eelkõige prügikottidega ja prügi äraveoga,» rääkis vallavanem Haldo Oravas.

Rohkem erakondi peale reformi ennast talgutele registreerinud ei ole.

«Selgus, et Viimsi piirkonnas ei olnudki keegi registreerinud Teeme Ära kampaaniale ja mõtlesime kolleegidega, et teeme siis ise ja kutsume Viimsi inimesi koos koristama koduvalda,» selgitas Reformierakonna Viimsi piirkonna esimees Märt Vooglaid tagamaid, miks otsustas erakond prügi äraviimist korraldada.

Reformierakonna partneriks prügiveol on prügifirma Veolia. Vooglaiu sõnul kannavad kulud Reformierakonna toetajad. «Mitmed inimesed, kes on pannud sinna õla alla. Viimsi enda Reformierakonna liikmed.»
 

MärksõnadEesti ReformierakondViimsiteeme ära
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik