Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Kesklinna elanikud saavad toetust koduümbruse haljastamiseks

A +A -Print

Tallinna kesklinna valitsus alustas projektiga «Roheline õu», mis annab majaomanikele ja korteriühistutele toetust aedade korrastamiseks ja rohelisemaks muutmiseks.

Kesklinna vanem Mihhail Korb avaldas heameelt, et nüüd saavad projektist toetust kesklinna inimesed oma koduümbruse kaunimaks kujundamiseks. «Kui eelmine projekt andis toetust vaid õuealade koristamiseks, siis nüüd saavad majaomanikud ja ühistud toetust ka selle haljastuseks,» rääkis Korb.

Projekti käigus saab toetust küsida puude, põõsaste, püsikute ning ronitaimede ostmiseks ja istutamiseks. Kesklinna valitsus annab toetust ka lillekonteinerite, -vaaside, -amplite ostmiseks ning istutusmaterjaliga täitmiseks, aga samuti puude raideks ja ohtlike okste lõikuseks.

Projektis saavad osaleda kõik kesklinna majaomanikud ja korteriühistud. Toetuse suurus on kuni 60 protsenti projekti maksumusest. Maksimaalne toetus ühe taotleja kohta on kuni 800 eurot.

Kesklinna valitsus ootab taotlusi hiljemalt 15.maiks kella 12-ks.Täpsemat infot saab kesklinna kodulehelt: http://www.tallinn.ee/kesklinn.

MärksõnadhaljastusKesklinn
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik