Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Ruussaar: kas Kõlvarti asi jõuab üldse kohtuni?

A +A -Print
Raul Sulbi

Ajakirjanik Ainar Ruussaar avaldas kahtlust, kas Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti otsus pöörduda kaitsepolitsei vastu kohtusse reaalselt kohtuistungini jõuabki.

«Mind tõesti huvitab, kas asi jõuab kohtuni või ühel hetkel ütleb Kõlvart, et «minu advokaadid leidsid, et siin pole kohtuasja materjali»,» rääkis Ruussaar Kuku raadio saates «Keskpäevatund».

«Yana Toomi ja Mihhail Kõlvarti reaktsioon näitab, et neile on varba peale astutud,» leidis reformierakondlane Hannes Astok.

«Toom tegi kavalamalt, kirjutas ministrile kirja,» lisas Ruussaar.

«Reegel on, et operatiivinfot avalikkusse ei paisata, aga olid muidugi ajad, kui politsei ajakirjandusse andis küll omadel eesmärkidel operatiivinfot,» meenutas ajakirjanik Priit Hõbemägi.

«Kapo võtab endale huvitava rahva isa rolli: «meie anname rahvale teada ja rahvas ise tehku sellest nüüd õigeid otsuseid»,» leidis Hõbemägi.

Kaitsepolitsei tõi oma värskes aastaraamatus välja, et Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti aktiivses tegevuses venekeelsete gümnaasiumide säilimise nimel võib näha seoseid Venemaa kaasmaalaspoliitikaga. Kõlvart teatas seepeale neljapäeval oma otsusest kaevata kapo kohtusse, kuna tema hinnangul riivas tema mainimine eelmisel nädalal tutvustatud aastaraamatus tema inimõigusi.

Märksõnad:aastaraamatAinar RuussaarHannes AstokkaitsepolitseiKaitsepolitseiametkohtuasiMIHHAIL KÕLVARTPriit HõbemägiYana Toom
Sponsoreeritud artiklid
KRIMI
Valimiste järelkajad
Üritused Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik