Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Reformierakond alustas linnaosade kaitseks kampaaniat

A +A -Print
Kajar Kase

Reformierakond alustab täna kampaaniat Tallinna linnaosade säilitamise poolt, vastandudes Keskerakonnale, kes on algatanud linnaosade likvideerimise eelnõu.


«Me kõik soovime, et meie tänavad oleksid puhtad ja korras, et meie linnaosa hoitaks ja arendataks edasi. Just seetõttu kutsume inimesi ülesse oma linnaosa allesjäämise eest välja astuma ja mitte nõustuma keskerakondliku linnavalitsuse plaaniga kaotada linnaosad Tallinnas,» põhjendas kampaania alustamist Tallinna volikogu reformierakondlaste juht Remo Holsmer.

«Linnaosad on erinevad ja seetõttu ei saa Pirita probleemidele läheneda samamoodi nagu Lasnamäe omadele. Pärast linnaosade kaotamist kaob kindlus, et just Sinu linnaosas elav ja sealseid probleeme tundev inimene linnajuhtide hulka jõuab,» ütles Holsmer.

«Selle nädala lõpus jõuavad kõigi tallinlaste postkasti kirjad, kus kutsume ülesse avaldama toetust linnaosade säilitamiseks,» lausus Holsmer.

Kampaania käigus kannavad reformierakondlased salle ja märke, kuhu on peale kirjutatud «Ma armastan Nõmmet», «Ma armastan Piritat», «Ma armastan Kristiinet» jne.

Oma toetushääle linnaosade säilitamiseks saab anda aadressil www.tallinlane.ee või helistades telefonil 699 9982. Niisamuti koguvad reformierakondlased toetusallkirju järgneval nädalal kaubanduskeskustes.

«Linnaosade säilimise poolt antud toetushääled plaanime üle anda linnavolikogu istungil, kui vastav eelnõu taaskord arutamisele tuleb. Usume, et Keskerakond võtab mõistuse pähe ja loobub algatatud plaanist,» lisas Holsmer.

Märksõnad:tallinna linnaosad
KRIMI
Sponsoreeritud artiklid
Valimiste järelkajad
Üritused Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik