Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

TV3: Tallinnas Männiku teel lapiti teed telliskividega

A +A -Print
Teelemari Loonet

Tallinnas Männiku teel oli täna hommikul keegi paaris kohas omal algatusel teed remontinud, kasutades selleks muuhulgas telliskive.

Ilmselt oli mõni kohalik elanik püüdnud teed parandada, kuid lahtised telliskivid lendasid autode rataste alt ohtlikult üles, vahendasid «Seitsmesed uudised».

Tallinna kommunaalameti asejuhtaja Tarmo Sulg nimetas juhtunut tee peale ehitusprahi toomiseks, mis on vastuolus jäätme- ja teeseadusega. «See on seadusesse just eelkõige seetõttu toodud, et selline teguviis võib kahjustada kaasliiklejate vara,» ütles Sulg.

Sarnaseid juhtumeid on olnud ka varem, kuid mitte tihti. Pole võimatu, et linnavalitsus isehakanud teeparandaja üles otsib, märkis Sulg.

Kuigi täna Männiku tee ühes otsas teetööd juba käisid, läheb seal peagi lahti ka suurem kapitaalehitus. Sulg kinnitas, et praegu on objekt projekteerimisel ja kui kõik läheb plaanipäraselt, on hiljemalt jaanipäevaks kopp maasse löödud ning selle aastaga saab rekonstrueerimine tehtud.

Märksõnadmänniku teetelliskividtee
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik