Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Savisaar: tasuta ühistranspordi kvaliteet ja graafik jääksid samaks

A +A -Print
Teelemari Loonet

Tallinna linnapea Edgar Savisaar ütles täna, et linn tagab tasuta ühistranspordi kehtestamisel sõidukite kvaliteedi, liinide arvu, graafiku tiheduse ja turvalisuse säilimise samamoodi nagu seni.

Küsitlusele eelnevat suuremahulist reklaamikampaaniat põhjendas Savisaar aga sellega, et linn soovib kõiki kodanikke küsitluse toimumisest teavitada, vahendab ERR Uudised.

«Linnavõim peab jõulise teavituskampaaniaga maksimaalselt vältima olukorda, kus pärast küsitluse lõppemist ütleksid pahasid linnakodanikud, et nemad ei olnud küsitluse toimumisest midagi kuulnud,» ütles Savisaar.

Tallinna linnavolikogu Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni esimehe Toivo Jürgensoni süüdistusele, et linnapea korraldab Tallinna raha eest keskerakondlikku valimiskampaaniat, vastas Savisaar, et ei tea millistest valimistest jutt käib, sest lähiajal pole tulemas valimisi, kus ta kandideeriks.

Samuti rõhutas Savisaar, et süüdistused, nagu kasutaks Keskerakond linnavalitsuse tasuta ühistranspordi küsitluse reklaamikampaaniat oma võlgade tasumiseks OÜle Midfield ja Paavo Pettaile, ei vasta tõele, kuna Keskerakonna ja linna eelarved on selgelt eraldiseisvad.

MärksõnadEdgar SavisaarTallinntasuta ühistransport
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik