Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Õpetaja abi kohale laekus kaks korda rohkem sooviavaldusi, kui on kohti

A +A -Print

Kuni 9. märtsini oli võimalik Tallinna tööbüroose esitada sooviavaldus õpetaja abi sotsiaalsele töökohale. Laekus 109 avaldust, pakkuda on aga vaid 53 kohta.

Tallinna ettevõtlusameti osakonnajuhataja Mart Repnau sõnul laekus sooviavaldusi rohkem kui kaks korda enam, kui linn seda tööd pakkuda suudab. Kokku on kavas luua 53 õpetaja abi sotsiaalset töökohta.

Repnau lisas, et põhiliselt tahavad õpetaja abiks saada naised. Vestlused sooviavalduse esitanutega kestavad ning pärast seda suunatakse õpetaja abid koolidesse laiali. Kõige rohkem soovisid avalduse esitanud inimesed minna tööle Lasnamäe piirkonda.

Õpetaja abi on tugiisik, kes aitab õpetajat igapäevases töös ning toetab õpilasi õppetöös. Sellele sotsiaalsele töökohale said kandideerida inimesed , kes rahvastikuregistri andmetel on vähemalt ühe aasta olnud Tallinna elanikud ning töötukassas vähemalt ühe kuu töötuna arvel. Tööleping kehtib 12 kuud ning brutotöötasu on 290 eurot kuus.

Õpetaja abi ametikohale oodati kandideerima vähemalt keskharidusega isikuid, kes ei tööta ega õpi ning kellel on tahe ja oskus töötada õpilastega.

Tallinna ettevõtlusamet koostöös haridusametiga alustas eelmise aasta oktoobris pilootprojektina esimese viie õpetaja abi sotsiaalse töökoha rahastamist. Sikupilli keskkool ja haridusamet andsid tänavu jaanuaris sellele projektile kiitva hinnangu.

Märksõnadettevõtlusametõpetaja abi
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik