Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:
Üritusele on toetust avaldanud Noam Chomsky!

Anarhistid kavandavad maikuuks Tallinna suurt NATO-vastast miitingut

A +A -Print
Raul Sulbi

End veebilehel www.bam2012.org reklaamivad anarhistid lubavad korraldada mai lõpus Tallinnas suure NATO-vastase meeleavalduse, ajastades miitingu Tallinnas toimuva NATO parlamentaarse assamblee kevadistungi ajaks.

25. - 27. mail toimub Tallinnas Balti anarhistide kogunemine (Baltic Anarchist Meeting 2012).

«Kolmepäevase ürituse raames toimub hulganisti ettekandeid ja diskussioone erinevatel teemadel. Kogunemise eesmärk on kogemuste jagamine ning regiooni anti-autoritaarsete ja
anti-kapitalistlike gruppide koostöö edendamine. Üritused on tasuta ja kõigile huvilistele avatud,» teatatakse veebilehel.

«Samal ajal koguneb Tallinnas ka NATO parlamentaarse assamblee kevadistung. Seoses sellega korraldavad anarhistid laupäeval, 26. mail Tallinna kesklinnas NATO-vastase meeleavalduse, kus nõutakse Eesti valitsuselt Afganistani missioonil osalemise lõpetamist ning seatakse kahtluse alla NATO kui agressiivse sõjalise liidu legitiimsus. Meelavaldusele pole oodatud vaid anarhistid ja sarnaselt mõtlevad inimesed, vaid ka kõik teised NATO- ja sõjavastased inimesed, kes soovivad oma arvamust avalikult kuuldavaks teha,»  märgitakse internetilehel.

Kogunemisele oodatakse kodulehe andmeil ligi 50 anarhisti Rootsist, Soomest, Venemaalt, Poolast, Lätist, Leedust ja Saksamaalt. Üritusele on toetust avaldanud ka tuntud USA keeleteadlane ja poliitline aktivist Noam Chomsky, kelle hinnangul on NATO muutumas USA ja liitlaste globaalseks sekkumisjõuks, olles ohuks nii maailmarahule kui -stabiilsusele.

MärksõnadanarhistidNATO
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik