Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Leemets: Keskerakond ajab partei ja linna rahakoti segi

A +A -Print

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Ants Leemetsa sõnul on aastate jooksul avalikkuse ette toodud mitmeid juhtumeid, kus Keskerakond on partei ja linna rahakoti segi ajanud.

«Nii paistab see nüüdki, sest ei saa olla kokkusattumus, et linnavalitsus tellib ühe lihtsa küsimusega küsitlusest teavitamiseks 14 teleklippi ning muud reklaami 200 000 euro eest firma käest, mis on Keskerakonna suurim võlausaldaja,» ütles Leemets.

OÜ Midfield, mille omanik on Paavo Pettai, on varemgi saanud linnavalitsuse tellitud reklaamtöid, näiteks kultuuripealinna ning «Tallinn aitab» kampaaniate raames. Leemetsa sõnul on avalikkuse tähelepanu sellises olukorras äärmiselt oluline, sest nagu varemgi, näeb see välja JOKK-skeemina Keskerakonna üle 300 000 euro suuruse võla vähendamiseks läbi linnaeelarve ehk tallinlaste rahaga.

«Arupärimises linnapea Savisaarele soovin muu seas teada, kas korraldati konkurss, kuidas kujunes tööde maksumus ja miks on tarvis lausa 14 erinevat teleklippi ühe küsitluse reklaamimiseks,» selgitas Leemets. «Reformierakonna fraktsiooni nimel loodan ka seda, et linnavolikogu revisjonikomisjon võtab antud tehingu erakorraliselt oma 2012. aasta kontrollimiste plaani, sest kahtlusi ning ebakõlasid on siin palju ja see vajab ametlikku uurimist.»

Leemets andis neljapäeval toimunud linnavolikogu istungil sisse arupärimise linnapeale seoses Tallinna tasuta ühistranspordi rahvaküsitluse reklaamikampaaniaga, mida teeb OÜ Midfield.

MärksõnadAnts Leemetsarupäriminetasuta ühistransport
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik