Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Trammis relvaga vehkinu sai pool aastat tingimisi vangistust

A +A -Print
Teelemari Loonet

Üleeile Tallinnas trammis relvaga vehkinud Jevgenit karistati pooleaastase tingimisi vangistusega.

Harju maakohus mõistis varem kriminaalkorras karistamata Jevgeni täna süüdi avaliku korra raskes rikkumises ja määras talle kuue kuu pikkuse tingimisi vangistuse. Samuti mõisteti mehelt riigituludesse välja sundraha ja kaitsjatasu kokku 313,5 eurot.

Teisipäeva pärastlõunal trammis relvaga vehkinud mehe pidas kinni ning andis koos relvaga politseile üle Scoutspataljoni kapral Sergei Korotkevitš.

Põhja ringkonnaprokuratuuri süüdistuse järgi ähvardas alkoholijoobes 59-aastane Jevgeni teisipäeval kell 16.45 Tartu maanteel trammis laetud õhkpüstoliga kaasreisijaid, sealhulgas teismelisi tütarlapsi, kes tema väitel liiga valjusti rääkisid.

Trammis sõitnud kapral Korotkevitš väänas relva mehel käest, surus purjus ja agressiivse Jevgeni Lubja peatuses trammist välja ning helistas politseile.

«Kartsin, et inimesed võivad viga saada, trammis oli ka lapsi. Inimesed olid ümberringi väga ehmunud,» rääkis kapral Korotkevitš. «Olen kaheksa aastat olnud turvatöötaja ja tean, mida sellises olukorras teha. Tuleb tegutseda kiiresti ja rahulikult.»

Enda meelest kaitseväelane midagi erilist ei teinud, vaid leiab, et võimalusel ja vajadusel tuleb sellises olukorras ikka sekkuda.

MärksõnadJevgenirelvtrammtüdrukud
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik