Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Mupo asejuhiks sai Raik Saart

A +A -Print

Alates eilsest töötab mupo juhataja asetäitjana Raik Saart, kes asendab sellel kohal ametist vallandatud Margo Reiskat.

Mupo juht Monica Rand põhjendas Saarti määramist oma asetäitjaks asjaoluga, et tegemist on inimesega, kes sobib ideaalselt sellele ametikohale. Pealegi oli Saart tänavu jaanuari algusest alates tööturul saadaval.

«Saart sobib mupo juhataja asetäitjaks ka sellepärast, et ta on olnud selle ameti eesotsas mupo rajamisel 2003. aastal,» lisas Rand. «Seetõttu on ta kursis selle ameti valude ja võludega ning ma arvan, et temasugusest inimesest on mulle palju abi.»

Mupo alguseks tuleb lugeda 16. oktoobrit 2003, kui Tallinna tuletõrje- ja päästeameti juurde loodi väike osakond, mis hakkas tegelema Tallinnas korrakaitsega. Saart sai siis selle osakonna juhatajaks. Ta on töötanud ka Tallinna transpordiameti juhatajana, viimasetel aastatel töötas aga päästeametis. Ranna sõnul on Saartil suured kogemused, mis kuluvad mupos kindlasti ära.

Saart võtab mupos üle Reiska ülesanded ehk hakkab korraldama ja kontrollima ameti erinevate osakondade ja nende juhatajate tööd.

Mupo juhataja asetäitja kohale inimese leidmiseks ei ole vaja korraldada konkurssi. Ranna sõnul oli tal küll algul mõte avalik konkurss teha, aga kui ta sai teada, et Saart on tööturul saadaval ning ta on nõus muposse tulema, siis ta loobus konkursist.

MärksõnadMONICA RANDMunitsipaalpolitsei
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik