Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Kodutu tunnistas ennast kaaslase tapmises süüdi

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Harju maakohtu ees seisis täna kodutu mees, kes tunnistas end süüdi teise kodutu tapmises, tuues põhjenduseks selle, et viimane küsis temalt liiga palju abi.

Nii süüdistatav kui ka ohver olid viinalembelised asotsiaalid, kes elutsesid Tallinnas ühes Tüve tänava mahajäetud majas, vahendas Kanal2 uudistesaade «Reporter».

Järjekordse joomingu ajal 2010. aasta detsembris läksid mehed aga tülli, mille käigus süüdistatav Igor Kisseljov teise kodutu tappis.

Prokurör Rita Siniväli hindas algselt tapmises süüdistatud Kisseljovi süü ümber surma põhjustamiseks ettevaatamatusest. Kisseljov ja ta kaitsja olid sellega päri ja mees tunnistas end täielikult süüdi.

Siniväli kirjeldas, et Kisseljov lõi ohvrit neli korda rusikaga pähe, kuna viimane oli liikumispuudega ja palus pidevalt abi – et Kisseljov annaks talle juua, süüa, suitsu ja alkoholi. Kannatanu kukkus peksmise tagajärjel, lõi pea ära ja suri saadud vigastustesse.

Prokurör nõudis Kisseljovile kuue aasta, ühe kuu ja nelja päeva pikkust vangistust, mida lühimenetluse tõttu vähendatakse ühe kolmandiku võrra. Kohus langetab lõpliku otsuse neljapäeval.
 

Sponsoreeritud artiklid
Üritused Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik