Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Kesklinna valitsus kuusetoojat ei trahvi

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Tallinna kesklinna valitsusel pole esialgu plaanis Raekoja platsil pikali kukkunud kuuse paigaldanud OÜd Kesklinna Parkidelt kahjutasu nõuda, ettevõte on lubanud kõik lisakulud ise kanda.


«Oleme Kesklinna Parkide esindajatega kohtunud, aga rääkisime sellest, kuidas kuusk uuesti püsti saada. Raha-asju klaarime hiljem,» ütles kesklinna valitsuse pressiesindaja Ivo Parbus.

«Kindlasti me neile mingit raha juurde ei maksa. Nad on omalt poolt kinnitanud, et kõik kulud, mis lisanduvad kuuse uuesti ülespanekuga ja tulede asendamise ning paigaldamisega, võtavad nad enda kanda,» lisas ta.

Parbuse sõnul ei ole kesklinna valitsus veel Kesklinna Parkidele kuuse eest maksnud ning kindlasti loetakse sellekohane leping loetakse enne arve tasumist veel hoolikalt üle. «Aga sellega tegeleme hiljem, praegu on esmatähtis see, et saaks kuuse korralikult paika,» lausus Parbus.

Kesklinna Pargid hakkab kuuske kolmandat korda paika panema teisipäeva hommikul kell viis, sest sel ajal pidi tuul ilmajaama andmetel vaibuma.
 

Märksõnad:kuuskRaekoja platskesklinna pargid
Sponsoreeritud artiklid
KRIMI
Valimiste järelkajad
Üritused Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik