Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:
Haridusamet mänguväljakuid ei kontrolli!

Pajula: lasteaedades pole kasvatajate nappust

A +A -Print
Teelemari Loonet

Tallinna haridusameti juht Andres Pajula ütles tänast kolmeaastase poisi surmaga lõppenud õnnetusjuhtumit kommenteerides, et Tallinna lasteaedades vastab töötajate arv normidele.

«Lasteaedade kasvatajaid on täpselt normi järgi nii palju kui neid peaks olema – kindlasti ma arvan, et neid võiks olla rohkem, aga see sõltub normidest. Ma ei ütleks seda, et rühmad on nüüd suured või väikesed, vaadelda tuleb kõiki asjaolusid ja jõuame ikka selle uurimise lõpptulemuseni,» rääkis Pajula «Aktuaalses kaameras».

«Selge on see, et meil tuleb sellest teha omad järeldused ja püüda olukorda paremaks teha,» ütles Pajula ja lisas, et lasteaedade ehitamise käigus püsti pandud raudkonstruktsioone, mille peal lapsed mängivad, on igas Tallinna lasteaias ja need tuleks juhtunu valguses üle vaadata.

«Võib-olla oleks tõesti õigem kriitilise pilguga üle vaadata kõik sel ajal ehitatud atraktsioonid,» ütles Pajula, kelle sõnul haridusamet mänguväljakuid kontrollimas ei käi, vaid nende korrashoiu eest vastutavad lasteaedade juhatajad.

MärksõnadlasteaedhukkunudsurmpoisslapsLaagnarukkililleAndres PajulaharidusametTallinn
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Savisaar
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik