Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:
Täiendatud kell 15.05!

Pistiseskandaali sattunud linnaametnik astus Keskerakonnast välja

A +A -Print
Hanneli Rudi

Keskerakonna pressiesindaja sõnul esitas Aleksander Raide avalduse erakonnast lahkumiseks sel kolmapäeval ning selles ei olnud märgitud lahkumissoovi põhjust. Pressiesindaja kinnitusel oli tegemist korralise juhatuse koosolekuga.

Kaitsepolitsei pidas 4. detsembril korduvas pistise võtmises kahtlustatavana kinni Tallinna abilinnapea nõuniku Ivo Parbuse ning pistise andmises kahtlustatavatena Kristiine linnaosavanema asetäitja Aleksander Raide ning ärimehe ja endise Tallinna linnaametniku Toivo Susi.

«Kaitsepolitsei saatis reedel linnaosavalitsusse vaid kirja, milles teatatakse, et Raidele on esitatud kriminaalmenetluse raames kahtlustus. Selle sisu kohta aga puuduvad linnaosas endiselt andmed,» ütles toona Kristiine linnaosa vanem Mihhail Korb.

Põhja ringkonnaprokuratuuri kinnitusel käsitleb kahtlustus detailplaneeringute menetlemisel tekkivate probleemide lahendamist raha eest.

Aleksander Raide tegevusvaldkonnad Kristiine linnaosavanema asetäitjana on elamu- ja kommunaalmajanduse, heakorra, varade tagastamise, eluruumide erastamise, elamispinna, ehitustegevuse, mitteeluruumide rentimise ja erastamise ning elanike registriga seotud küsimused.

Raide annetas tänavu teises kvartalis Keskerakonnale 20 000 ja kolmandas kvartalis 5000 krooni.

MärksõnadraideEesti Keskerakond
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik