Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Abilinnapea: Parbuse juhtum lõi linnaplaneerijate töörütmi segi

A +A -Print
Urmas Seaver
Tallinna abilinnapea Taavi Aasa sõnul tuleks pärast tema nõuniku Ivo Parbuse pistisekahtluse juhtumit esmalt taastada linnaplaneerijate normaalne töörütm.

«Tuleb taastada linnaplaneermise ametis normaalne töörütm, ma arvan, et me oleme sellel teel,» lausus Aas. Ta lisas, et peab detailplaneeringute kiiret menetlemist oluliseks.

Aasa kordas ja juba varem öeldut, et on mõelnud tagasiastumisele, kuid praegu on veel liiga vara taolisi otsuseid langetama hakata. Ei tasu sündmustest ette rutata, lausus ta.

Abilinnapea sõnul pole kaitsepolitsei tema käest Parbuse juhtumi kohta midagi küsinud, samuti ei tea ta, millised dokumendid tema nõuniku kabinetist kaasa võeti.

«Mul on infot täpselt samapalju kui tänaseks on ajakirjanduses ilmunud,» tõdes Aas. «Kuna ilmselt ajakirjandust teavitab eelkõige prokuratuur, siis on ilmselt ajakirjanduses ka kõige operatiivsem info, mis tänaseks üldse olla saab.»

Linnavalitsus peatas esialgu Parbuse teenistussuhte. Kaitsepolitsei kahtlustab teda korduvas pistisevõtmises, mille eest lubas ta väidetavalt lahendada ettevõtjate probleeme seoses planeeringute ja ehitamisega.

Parbuse üheks olulisemaks tööks oli vahendada infot abilinnapea ja linnaplaneerimise ameti vahel.

Märksõnadparbus
Samal teemal
Korruptsioon tallinnas
Sponsoreeritud artiklid
1. september
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Kalaranna kisma
Viimsi veekeskuse tragöödia
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik