Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Reformierakond Tallinna TV saadetes ei osale

A +A -Print


Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak kinnitas, et reformierakondlased Tallinna TV saadetes osalema ei hakka. Pillaku sõnul on ettepanek Tallinna TVs opositsiooniga volikogu teemasid arutada otsitud põhjus, kuidas oma eetrit täita.

«Reformierakonna fraktsiooni liikmed on saanud siiani oma sõnumeid edukalt linlasteni viia läbi erameedia ja inimestega otse suheldes. Seni ei ole me Tallinna televisiooni teenuseid kasutanud ning ma ei näe selleks mingit vajadust ka tulevikus,» selgitas Pillak, lisades, et saatesse kutsumise asemel võiks linnavalitsus hakata ette valmistama Tallinna televisiooni sulgemist.

Reformierakonna fraktsioon on ka varem keeldunud Tallinna televisiooniga koostööst ning on seisukohal, et munitsipaaltelekanal tuleks sulgeda ning sellest vabanev raha suunata lasteaedade investeeringuteks.

Tallinna televisioon saatis volikogu opositsioonierakondadele kutse osalemaks saates Pealinna Pead, kus käsitletaks Tallinna linnavolikogus päevakorras olevaid teemasid.

MärksõnadTallinna TVEesti Reformierakond
Samal teemal
1. september
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik