Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Reformierakond Tallinna TV saadetes ei osale

A +A -Print


Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak kinnitas, et reformierakondlased Tallinna TV saadetes osalema ei hakka. Pillaku sõnul on ettepanek Tallinna TVs opositsiooniga volikogu teemasid arutada otsitud põhjus, kuidas oma eetrit täita.

«Reformierakonna fraktsiooni liikmed on saanud siiani oma sõnumeid edukalt linlasteni viia läbi erameedia ja inimestega otse suheldes. Seni ei ole me Tallinna televisiooni teenuseid kasutanud ning ma ei näe selleks mingit vajadust ka tulevikus,» selgitas Pillak, lisades, et saatesse kutsumise asemel võiks linnavalitsus hakata ette valmistama Tallinna televisiooni sulgemist.

Reformierakonna fraktsioon on ka varem keeldunud Tallinna televisiooniga koostööst ning on seisukohal, et munitsipaaltelekanal tuleks sulgeda ning sellest vabanev raha suunata lasteaedade investeeringuteks.

Tallinna televisioon saatis volikogu opositsioonierakondadele kutse osalemaks saates Pealinna Pead, kus käsitletaks Tallinna linnavolikogus päevakorras olevaid teemasid.

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi | Näita e-maili avalikult:
LIIKLUS
Sponsoreeritud artiklid
SÖÖGIKOHT
KRIMI
SHOPPING
LINNAPEA SAAB MUUSIKALI
Üritused Tallinnas
31. oktoober
R
Piletimäng
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
31. oktoober
R
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
Uudised
Liiklus
Vaba aeg
Trenn
Söögikoht
Shopping
Galeriid
POSTIMEES.ee