Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Lumevallid söövad Tallinna teid ohtlikult kitsaks

A +A -Print
Urmas Seaver
Kuigi linna peamagistraalid ja muud suuremad tänavad olid hommikuks puhtaks lükatud, on kõrvalteedel jätkuvalt palju lumelöga ning teede äärde lükatud lumevallid on söönud tänava pinda ohtlikult kitsaks.

Nii näiteks ulatus täna hommikul Tehnika tänava pikendusel suunaga Veerenni tänava poole tee äärde lükatud lumevall nii palju asfaldi peale, et sõit vastassuunda oli möödapääsmatu.

Sama olukord on ka paljudel kõrvaltänavatel, kus tee on lumevallide tulemusel niivõrd kitsaks muutunud, et vastakuti sattuvatel autodel pole peaaegu kuhugi kõrvale tõmmata. Lisaks võivad «lumesupi» tõttu kõrvalteed olla raskematele autodele keeruliselt läbitavad.

Äärmiselt ebamugav on liigelda ka jalakäijatel, sest kõnniteed on paljudes kohtades kaetud pehme lumemassiga. Samuti on kesklinnas mitmeid selliseid kohti, kus ülekäigurajad viivad otse tee äärde lükatud lumevalli ning inimesed on sunnitud läbi lume sumpama.

Kuigi linn teatas eile, et ette võetakse ka bussipeatuste puhastamine, pidid täna hommikul veel jätkuvalt paljudes kohtades inimesed bussi saamiseks või sealt maha tulles läbi lumevallide tungima.

Märksõnadkõrvalteed
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik