Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Homme toimub Tallinna lahel paatide karneval

A +A -Print
Teelemari Loonet

Viimsis peetava Rannarahva festivali raames toimub homme uhke paatide karneval.

Osalema oodatakse nii meresõitjaid-paadiomanikke kui ka pealtvaatajaid, kes saavad ennast laevadele registreerida või põnevat vaatemängu kaldalt jälgida.

31. juuli on Rannarahva festivali viimane päev, mida alustatakse Viimsi Püha Jaakobi kirikus jumalateenistusega kell 11.00.  Süüdatakse ka küünlad merel hukkunute mälestuseks.

Paatide karnevali esimene vaatus algab kell 11.00 Tallinna Vanasadama Jahisadamas, Admiraliteedi basseinis, kuhu hakkavad kogunema  karnevalis osalevad laevad. Toimub laevade teelesaatmise pidulik tseremoonia, mille idee on saata alused mineviku stiilis linnast maale.

Kella üheks pärastlõunal oodatakse publikut Pirita TOPi vastaskalda tribüünile jälgimaks sürrealistlikku veesõidukite paraadi. Dekoreeritud veesõidukid, tantsijad ning sportlased liiguvad mööda jõge allavoolu tribüünide eest läbi.

Karnevali teekonna jooksul toimub ka tantsuetendus Miiduranna kail, mis on jälgitav ainult merelt. Etendus on inspireeritud kultuuripealinna-aasta teemast «Mereäärsed Lood».

Aluste saabumine Viimsi vabaõhumuuseumi randa on planeeritud umbes 14.40. Maal ootab merelttulijaid  rannaküla rahvas ja koos peetakse maha lõbus simman Audru Jõelaevanduse Pundi saatel, mis ühtlasi lõpetab selleaastase Rannarahva Festivali.

Paatide karneval on jälgitav Admiraliteedi basseini juures, Pirita teel, Pirita Jahisadama juures, Pirita rannas Meriväljal, Miidurannas, Haabneeme rannas ja Viimsi vabaõhumuuseumi juures. Publikule on üritus tasuta, välja arvatud osalemine karnevalialustel.

Rannarahva festival toimub Tallinn Kultuuripealinn 2011 raames.

Märksõnadkarnevalpaadidrannarahva festival
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik