Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Tallinna seltsid vaidlustasid hipodroomi ala detailplaneeringu kohtus

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

MTÜ Telliskivi Selts, MTÜ Pelgulinna Selts ja Eesti Hobumajanduse Edendamise MTÜ esitasid Tallinna halduskohtule kaebuse hipodroomi maa-ala ehk Paldiski mnt 50 kinnistu detailplaneeringu kehtestamise otsuse kohta, taotledes otsuse õigusvastasuse tuvastamist ja täies ulatuses kehtetuks tunnistamist.


Seltside arvates ei ole nimetatud otsus õiguspärane, sest selle menetlemisel on alates protsessi algusest tehtud põhimõttelisi kaalutlusvigu ning kehtiva üldplaneeringu muutmine ei ole asjakohaselt põhjendatud.

MTÜ-d vaidlustasid planeeringu populaarkaebusena avalike huvide kaitseks. Kaebuse esitajad käsitlevad avaliku huvina mitmekesise ja kvaliteetse linnaruumi tagamist ning sportimis- ja puhkamisvõimalusi pakkuvate alade kaitsmist. Seltsid peavad oluliseks linna üldist jätkusuutlikku arengut ning avalikkuse sisukat osalemist ruumilises planeerimises.

Kaebuse esitajad märgivad, et kohtusse pöördumine ei tulene viimasel nädalal meedias kõlapinda leidnud pistiseskandaalist. Kaebus oli valminud juba varem ning see oleks esitatud tähtaegselt halduskohtusse, sõltumata uutest ilmnenud asjaoludest. tulevikus.

Kohtukaebus sisaldab rohkelt argumente esitatud väidete kinnituseks ning on valminud mitme erineva valdkonna spetsialistide vabatahtlikus ühiskondlikus koostöös.
 

Märksõnadhipodroomdetailplaneeringkodanikeühendus
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik